Centrum Odszkodowań Krakowiecki
ODSZKODOWANIA DLA POSZKODOWANYCH I RODZIN OFIAR WYPADKÓW»Strona główna

»O nas

»Nasza praca

»Jak działamy

»Oferta

»Trochę prawa

»Studium przypadków

»Praca

»Współpraca

»Ochrona danych osobowych

»Kontakt

NASZA FIRMA


FIRMA została stworzona na doświadczeniu profesjonalistów, aby jak najskuteczniej pomagać osobom poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych, przy pracy, w gospodarstwie rolnym i innych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnopolskim

Głównym motywem naszej pracy jest nierzetelne traktowanie poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W większości przypadków nie informują one o możliwości uzyskania odszkodowania, bazują na niewiedzy swoich klientów i zaniżają kwoty wypłacanych odszkodowań. Prowadzi to do sytuacji , ze suma odszkodowania nie odpowiada rzeczywistej szkodzie na zdrowiu, życiu czy majątku. Zazwyczaj sprawy trafiają na drogę sądową a co za tym idzie wymagają dużych nakładów finansowych a ich długo terminowość nie gwarantuje wygranej.

Dlatego najrozsądniej jest powierzyć swoją sprawę ekspertom z Centrum Odszkodowań, którzy w sposób indywidualny i solidny podchodzą do każdej sprawy, walcząc o jak najwyższe odszkodowanie.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAW - BRAK OPŁAT WSTĘPNYCH - ZALICZEK

Nie pobieramy opłat wstępnych - zaliczek. Prowadzimy bezpłatną weryfikację spraw a honorarium uzależnione jest od wyników naszej pracy co stanowi gwarancję należytego wykonania obowiązku w imieniu naszego klienta. Naszą prowizje stanowi określony i wcześniej ustalony z klientem procent, pobrany dopiero po wyegzekwowaniu należności od Towarzystwa Ubezpieczonego lub innego podmiotu odpowiedzialnego.

POWIERZAJĄC NAM SWOJĄ SPRAWĘ

UZYSKUJESZ GWARANCJĘ SATYSFAKCJONUJĄCEGO

ODSZKODOWANIA

zostań naszym
PUNKTEM INFO
otrzymasz 20%
PRZY STAŁEJ WSPÓŁPRACYwystarczy jeden telefon!
603 603 628
Najwyższe prowizje dla agentów!Napisz do nas
biuro@krakowiecki.com.pl


zostań naszym
INFORMATOREM
otrzymasz 10%

ODSZKODOWANIA :: WYPADEK :: ROSZCZENIA ODSZKODOWAWCZE :: SZKODY :: KOMUNIKACYJNE :: PRZY PRACY :: CENTRUM ODSZKODOWAŃ :: KRAKOWIECKI WALDEMAR

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych za szkody komunikacyjne, przy pracy, w gospodarstwie rolnym i inne wypadki.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2011 CENTRUM ODSZKODOWAŃ KRAKOWIECKI